Blachodachówka

Blachodachówka

Blachodachówka

Blachodachówka to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na dach – niewielki ciężar pozwala na jej zastosowanie przy renowacji starych obiektów, a przy budowie nowych daje możliwość wykonania lżejszej konstrukcji więźby dachowej, co sprawia, że pokrycie jest bardziej ekonomiczne. Ponadto pozwala na bardzo szerokie możliwości w doborze kolorystyki, jest estetyczna oraz łatwa w utrzymaniu czystości, nie wymaga też specjalnej konserwacji.

roof-plate-264742_1920
trapezowe

Blachy trapezowe

Wszechstronne zastosowanie stawia blachy trapezowe w gronie niezastąpionych metod krycia dachów o niewielkim kącie nachylenia. Dotyczy to szczególnie budynków przemysłowych, wielkogabarytowych, niestandardowych, a zarazem nowoczesnych w formie aranżacji architektonicznych. Możliwość wyboru spośród wielu różnych kształtów i ciekawe wzornictwo sprawiają, że blachy trapezowe są materiałem szczególnie rozpoznawalnym na rynku budowlanym.

Blachy panelowe na rąbek stojący

Obecnie niemal wszyscy producenci blachodachówek mają swojej ofercie gotowe panele na rąbek stojący wykonane ze stali powlekanej. Dzięki powłokom w szerokiej palecie kolorystycznej można dobrać kolor dachu do swoich preferencji. Zapraszamy do kontaktu za naszym personelem.

Blachy panelowe na rąbek stojący

DACHekspert

DACHekspert Sp. z o.o.

Sklep i magazyn

ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin

Odwiedź nas

ul. Floriana Krygiera 1, Szczecin

Napisz

dachekspert.biuro@gmail.com

Zadzwoń

516 984 507

Formularz kontaktowy